Comision 0! Apartament la cheie cu 2 camere decomandate de vanzare in Selimbar zona Pictor Brana, cu suprafata totala de 65 mp, pozitionat la etajul 1 al unui imobil constructie noua anul 2024, compus din Parter+3Etaje ce beneficiaza de locuri private de parcare, loc de joaca pentru copii, lift si boxe pentru depozitare.
Locuinta are suprafata de 54 mp utili si este compusa din living in suprafata de 18.09 mp, dormitorul de 12.77 mp, bucataria inchisa cu locul de luat masa 11.30 mp, holul 6.53 mp, baie 4.83 mp. Separat de suprafata utila, apartamentul dispune de un balcon in suprafata de 4.41 mp in care accesul se face din living si de o boxa pentru depozitare cu suprafata de 12 mp .
In pretul de achizitie este inclus si locul de parcare care se afla amenajat, delimitat si amplasat in fata imobilului.
Stadiu predare: Apartamentul se preda la stadiul de cheie, iar daca alegeti sa achizitionati in stadiul actual de constructie aveti posibilitatea de a va personaliza finisajele interioare, conform gusturilor dumneavoastra, intr-un buget convenit.
Finisaje standard:
- Usa de metal la intrarea în apartamente placate cu panou MDF;
- Pereti tencuiti ( tencuieli pe baza de var-ciment marca Adeplast ), gletuiti si zugraviti in lavabila alba;
- tamplarie PVC marca Rehau culoare alb interior/gri antracid exterior cu 5 camere si 3 foi de sticla ( lowe-float-lowe solar ), feronerie Maco Multimatic si glafuri interior-exterior;
- incalzire prin pardoseală ( sistem Innoflow cu distribuitor Inoflou, placa termoizolatoare innotack si banda perimetrala ), centrala termica proprie in condensatie marca Bosh si detector gaz.
- sisteme elecrice din cupru trase prin copex cu tablou general si sigurante pentru consumatorii de putere marca Schneider.
- Instalatii pentru curentii slabi Internet, Telefon, TV.
- Racorduri apa-canal in bucatarie si bai.
- Racord gaz metan la bucatarie;
- Rupere termica intre balcon si placa din profil de 10 cm montat la tamplarie si polistirent extrudat.
- Instalații pentru gaz, curent electric si apa, contorizare individuala si contoare montate.
Finisaje la alegerea dumneavoastra: gresie și faianță în bucătărie, gresie și faianță în băi, obiecte sanitare ( cabina de dus/cada, lavoar, vas wc, baterii cada/lavoar ), parchet laminat, uși de interior, prize si intrerupatoare.
Detalii constructie: Imobilul in care se afla locuinta este edificat pe structura de cadre din beton si caramida de 30 cm izolata cu polistiren de 10 cm cu densitatea EPS80, placari cu profile decorative din fibrociment si quartz si zugravit cu decorativa siloconata colorata in masa de exterior marca Apla.
Finisaje spatii comune: Casa scarii dispune de: lift, acces securizat, scarile placate cu granit si gresie antiderapanta, mana curenta din teava rectangulara, plafoniere cu senzori de miscare si zugraveli in lavabila alba.
Spatile comune exterioare respectiv curtea complexului dispune de spații verzi amenajate cu gazon, arbuști și plante decorative, iar inchiderea perimetrala va fi cu gard metalic si gard viu (verde) .Locurile de parcare sunt supraterane, delimitate si pavate cu dale din beton. Aleile pietonale sunt pavate cu dale din beton si delimitate de spatii verzi. In curtea interioara va fi amenajat un loc privat de joaca pentru copii, amenajat cu nisip, topogan, leagane si banci.
Pret: Pretul de achizitie a locuintei este de 95.000 euro finisat la cheie cu loc de parcare si boxa inclusa, se poate achizitiona si prin credit ipotecar. ID intern 2048!
Caracteristici
Zona: Selimbar
Suprafață utilă: 54 mp
Suprafață totală: 65 mp
Camere: 2
Străzi: Asfaltate, Iluminat stradal
Dormitoare: 1
Băi: 1
Etaj:
1/3E
Bucătării: 1
An Construcție: 2024
Destinație: Locuinta
Stadiu: In constructie
Mobilat: Nemobilat
Locuri Parcare: 1/Proprie
Confort: 1
Compartimentare: decomandat
Balcoane: 1
Alte Informații
Acces: Fata
Acoperis: Tigla
Balcoane: Nu este inchis
Bucatarie: Inchisa, Da
Contorizare: Apometre, Contor curent, Contor gaz
Dependinte: Boxa
Destinatie: Locuinta
Dotari imobil: Acoperis
Ferestre: PVC
Geam baie: Nu
Incalzire: Centrala proprie, Incalzire pardoseala
Interfon: Da
Izolatii termice: Exterior
Lift: Lift
Mobilat: Nemobilat
Pereti: Lavabil, Faianta
Podele: Gresie, Parchet
Stadiu Finisare: In constructie
Stare apartament : La cheie
Strazi: Asfaltate, Iluminat stradal
Structura: Caramida
Tip Bloc: Bloc
Tip Structura Bloc: Beton
Usa intrare: Metal
Utilitati: Curent, Apa, Canalizare, CATV, Telefon, Internet, Gaz